Мр Предраг Миодраг

Проф. Др Предраг Миодраг

Завршио богословију Светог Саве у Београду (1973), средњу музичку школу у Задру (1976), Петроградску Духовну академију (1981); и диригенстки одсек при истој Академији (1982).

Педагошким радом бави се од 1973, кад је почео да предаје црквено појање, основе музике и хорско певање у богословији света Три Јерарха у ман. Крки (1973-1976); од 1982. г. предаје црквено појање са правилом и води Хор студената на Богословском факутету СПЦ; и предаје на Академији СПЦ за уметности и консервацију од оснивања Академије 1993. г. Од академске 2004/2005. на основу одлуке Наставно-научног већа Академије предаје на предмету Основи црквеног појања са правилом.

Злата Коцић

Злата Коцић рођена је 31.8.1950. у Жељеву код Сврљига (источна Србија). Осмогодишњу школу завршила у

Зорица Кубуровић

Др Зорица Кубуровић