Mолитвени шапат пред кивотом светог свештеноисповедника Доситеја

Свети Доситеј Загребачки и Ваведењски

Поделите вест

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Пријавите се за најновије вести

Пријавите се својом Е-адресом и примајте најновије вести из манастира Ваведење.