Молитвени опроштај од владике Милутина

У среду, 1. априла 2020. године, на празник Светих мученика Хризанта, Дарија и других и Светог Симеона Дајбапског, у ваљевском Саборном храму Васкрсења Христовог у загрљај Господу испраћен је Преосвећени Епископ ваљевски г. Милутин.

Са благословом Његове Светости Патријарха српског г. Иринеја, свету Литургију пређеосвећених дарова служио је Преосвећени Епископ ремезијански и викар Патријарха српског г. Стефан. Опело је, заједно са епископом Стефаном, служио и Преосвећени Епископ мохачки г. Исихије, уз саслуживање малобројног монаштва и  свештенства услед ванредног стања због епидемије корона вируса.

Вечан спомен епископу Милутину!