Митрополит Онуфрије у Подгорици: Ко је са Христом, њега не може никакво зло да надвлада

Његово Блаженство Митрополит кијевски и све Украјине г. Онуфрије допутовао је 27. фебруара 2020. године у посету Митрополији црногорско-приморској.

Пред подгоричким Саборним храмом Христовог Васкрсења митрополита Онуфрија је дочекало свештенство, монаштво са многобројним верним народом. После доксологије и молебног канона Пресветој Богородици, Митрополит кијевски и све Украјине г. Онуфрије је предводио са својим домаћином, Митрополитом црногорско-приморским г. Амфилохијем, крсни вход улицама Подгорице у којем су учествовале десетине хиљада верника. Опширније на интернет страници Митрополије црногорско-приморске.