Распоред богослужења

Свеноћно бденије у манастиру Ваведења Пресвете Богородице у Београду Са благословом Његове Светости Патријарха српског г. Порфирија, у навечерје Недеље Православља, у суботу 23. марта 2024. године биће служено свеноћно бденије у манастиру Ваведења Пресвете Богородице у Београду са почетком у 21 час.

Бденије ће бити крунисано светом архијерејском Литургијом, у први недељни дан Великог поста – Свете Четрдесетнице, коју називамо недељом победе

Детаљније >>

Предстојатељи Руске и Српске Православне Цркве служили Литургију и опело Епископу моравичком Антонију у Саборном храму Христа Спаситеља у Москви

16/03/2024 Његова Светост Патријарх московски и све Русије г. Кирил и Његова Светост Патријарх српски г. Порфирије служили су 16.

Детаљније >>

Тексты на русском языке